Firmast

Tere tulemast ettevõtte NN koduleheküljele.

Arvestades meist mitteolenevaid asjaolusid oleme lühendanud lao lahtiolekuaegasid tööpäeviti kl. 10-16.00-ni . Peale tööaega ja puhkepäevadel oleme valmis vastama teie kõnedele tel. 5034876 ja meilidele nnart@nn.ee või muuk@nn.ee ja teenindama Teid meie laos. Olukorra normaliseerimisel oleme avatud jälle tavapärasetel aegadel.
Ette helistamisel teenindame Teid meie laos Teile sobilikul ajal.
Olge terved!

Meie peamine tegevusvaldkond on lauanõude ja köögitarvete hulgikaubandus ühiskondliku toitlustamisega tegelevatele ettevõtetele. Kuigi oleme orienteeritud hulgikaubandusele, siis sellest hoolimata ei jäta me hätta ka jaeostjaid.

Olles tegutsenud aastast 1991 omame piisavat kogemust, et kinnitada meie poolt pakutava kauba kõrget kvaliteeti taskukohase hinna juures. Ning seda kinnitavad ka meie kliendid – kõik meie kliendid on pööranud tähelepanu sellele, et meie poolt pakutav kaup on eesti turul kõige soodsam!

Läheneme igale ostjale individuaalselt, arvestades tema soove ning märkusi. Vastavalt soovile on võimalik kaup kohale toimetada üle Eesti. Meie tugev hinnapoliitika ja progressiivne allahindlussüsteem võimaldavad edukat koostööd klientidega.

Vabandame, hetkel on koduleht uuendamisel ja seoses sellega ei ole kõik kaubad nähtavad. Saate meile helistada või kirjutada ja me vastame koheselt teie soovidele. Räägime eesti, vene, inglise ja soome keeles.